Zvažujete kariéru ve veřejné správě? Přijďte se podívat na Den otevřených dveří ÚOHS

16. 9. 2021
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže pořádá 6. října 2021 ve svém sídle na třídě Kpt. Jaroše 7 v Brně historicky první Den otevřených dveří pro zájemce o práci v oblasti dozoru nad veřejným zadáváním. Pokud máte právnické, ekonomické nebo stavební vzdělání a zvažujete kariéru ve státní správě, je tato akce určena právě vám.

Přivítáme rovněž studenty a absolventy odpovídajících studijních oborů, neboť nabízená pracovní místa jsou vhodná i pro zájemce bez předchozích pracovních zkušeností s veřejnými zakázkami. 

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže v současné době hledá nové zaměstnance, konkrétně pro oblasti dozoru nad zadáváním veřejných zakázek. Na Dni otevřených dveří se účastníci dozví nejen základní informace o Úřadu, ale především podrobnosti o tom, co obnáší práce specialistů na veřejné zakázky, jaké musí kandidáti splňovat požadavky a jaké pracovní podmínky a benefity Úřad nabízí. 

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním správním úřadem, který má věcnou působnost v oblastech ochrany hospodářské soutěže, dozoru nad veřejným zadáváním, kontrole významné tržní síly a ve veřejné podpoře. V současné době zaměstnává více než 230 odborníků, zejména právníků a ekonomů.

 

Den otevřených dveří je pouze pro registrované. Jestliže máte zájem se zúčastnit, zaregistrujte se prosím prostřednictvím formuláře na této stránce.

Kde: třída Kpt. Jaroše 7, Brno

Kdy: 6. 10. 2021 v 15:00, doba trvání cca 1 hodinu.

V případě většího počtu přihlášených bude vytvořena druhá návštěvnická skupina, pro niž akce začne v 16:00.

O podrobnostech vaší účasti budete informování prostřednictvím emailu uvedeného v registraci.

 

15. října 2021 / Čtvrtý metodický den veřejného zadávání již na počátku listopadu Úřad pro ochranu hospodářské soutěže pořádá 2. listopadu 2021 již čtvrtý metodický den veřejného zadávání. I tentokrát bude metodický den realizován pouze v online podobě, a to...

13. října 2021 / Spolupráce mezi ÚOHS a Právnickou fakultou UPOL prospěje studentům i státní správě Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Petr Mlsna a děkan Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci Václav Stehlík dnes svými podpisy stvrdili memorandum o navázání...

8. října 2021 / Úřad odsouhlasil postup jihomoravských silničářů v zakázce na obchvat Čebína Úřad pro ochranu hospodářské soutěže vydal prvostupňové rozhodnutí ve věci zadávacího řízení Správy a údržby silnic Jihomoravského kraje na výstavbu obchvatu Čebína

Chcete-li dostávat aktuality mailem, zanechte nám prosím svou adresu a vyberte oblast.

Email:
Oznámení o připravovaném spojení soutěžitelů
Významná tržní síla
Hospodářská soutěž
Veřejné zakázky
Veřejná podpora
cs | en
+420 542 167 111 · posta@uohs.cz