Zvažujete kariéru ve veřejné správě?
Přijďte se podívat na Den otevřených dveří ÚOHS

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže pořádá 6. října 2021 ve svém sídle na třídě Kpt. Jaroše 7 v Brně historicky první Den otevřených dveří pro zájemce o práci v oblasti dozoru nad veřejným zadáváním. Pokud máte právnické, ekonomické nebo stavební vzdělání a zvažujete kariéru ve státní správě, je tato akce určena právě vám. Akce je určena rovněž studentům a absolventům odpovídajících studijních oborů, neboť nabízená pracovní místa jsou vhodná i pro zájemce bez předchozích pracovních zkušeností s veřejnými zakázkami. 

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže v současné době hledá nové zaměstnance, konkrétně pro oblasti dozoru nad zadáváním veřejných zakázek. Na Dni otevřených dveří se účastníci dozví nejen základní informace o Úřadu, ale především podrobnosti o tom, co obnáší práce specialistů na veřejné zakázky, jaké musí kandidáti splňovat požadavky a jaké pracovní podmínky a benefity Úřad nabízí. 

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním správním úřadem, který má věcnou působnost v oblastech ochrany hospodářské soutěže, dozoru nad veřejným zadáváním, kontrole významné tržní síly a ve veřejné podpoře. V současné době zaměstnává více než 230 odborníků, zejména právníků a ekonomů.

 

Den otevřených dveří je pouze pro registrované. Jestliže máte zájem se zúčastnit, zaregistrujte se prosím prostřednictvím formuláře na této stránce.

Kde: třída Kpt. Jaroše 7, Brno

Kdy: 6. 10. 2021 v 15:00, doba trvání cca 1 hodinu.

V případě většího počtu přihlášených bude vytvořena druhá návštěvnická skupina, pro niž začne akce v 16:00.

O podrobnostech vaší účasti budete informování prostřednictvím emailu uvedeného v registraci.

 

Registrace

email:
cs | en
+420 542 167 111 · posta@uohs.cz