ÚOHS hledá specialisty veřejných zakázek

27. 7. 2021
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže doplňuje tým specialistů pro oblast dozoru nad veřejným zadáváním a plánuje obsadit více pracovních míst s tímto zaměřením. Termín nástupu lze tedy přizpůsobit možnostem zájemců.

Máte zájem o zajímavou, inspirativní a kreativní práci, při které se budete podílet na zlepšení prostředí, ve kterém se vynakládá více než 600 miliard korun ročně z peněz nás všech?

Umíte si udělat na věc vlastní názor a podložit ho věcnými a logickými argumenty? Pokud jste na uvedené otázky odpověděli ANO, pak hledáme možná právě vás!

Specialista veřejných zakázek přezkoumává postupy zadavatelů při zadávání veřejných zakázek, vede správní řízení a vyhotovuje prvostupňová rozhodnutí, šetří podněty, provádí kontroly dle kontrolního řádu a podílí se na metodické činnosti v oblasti veřejného zadávání. Činnost specialisty veřejných zakázek je společensky významná, neboť ve svém výsledku přispívá ke kultivaci soutěžního prostředí v České republice.

Úřad od uchazečů na pozici specialisty veřejných zakázek vyžaduje vysokoškolské vzdělání magisterského stupně v oboru právo nebo ekonomie, povědomí či alespoň zájem o problematiku veřejného zadávání. V rámci výkonu práce pak Úřad vyžaduje zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, schopnost samostatné práce a argumentace, chuť neustále se učit novým věcem a vzdělávat se. Na druhou stranu Úřad nabízí moderní pracovní prostředí v centru Brna, zajímavé finanční ohodnocení, možnost dalšího odborného vzdělávání, jazykovou výuku, pět týdnů dovolené a pět dní indispozičního volna, pružnou pracovní dobu a příspěvek na dovolenou, stravování či dětské tábory.

ÚOHS je ústředním orgánem státní správy, a to poměrně mladým, založen byl v roce 1991 a v letošním roce slaví 30. výročí svého založení. Jedná se o moderní úřad, jenž veškerou agendu zpracovává elektronicky. Více než polovinu zaměstnanců (55 %) tvoří mladí lidé do 40 let věku; kdy 59 % zaměstnanců jsou ženy. Pracovní kolektiv Úřadu je poměrně stabilní, přibližně třetina zaměstnanců pracuje na Úřadu více než deset let.

Více informací o pracovním místě naleznete v přiloženém inzerátu, případně neváhejte kontaktovat v něm uvedené osoby, které ochotně zodpoví vaše dotazy.

Informace o Úřadu naleznete na jeho internetových stránkách, zejména ve výroční zprávě za rok 2020 (https://www.uohs.cz/cs/informacni-centrum/vyrocni-zpravy.html) nebo ve výroční publikaci k 30 letům fungování Úřadu (https://www.uohs.cz/cs/informacni-centrum/tiskove-zpravy/hospodarska-soutez/3071-urad-pro-ochranu-hospodarske-souteze-dnes-slavi-30-let-sveho-fungovani.html).

 

Tiskové oddělení ÚOHS

21/110

24. září 2021 / Předseda ÚOHS potvrdil pokutu 800 000 Kč za přestupky při nákupu policejních pušek a samopalů Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Petr Mlsna zamítl rozklad Ministerstva vnitra České republiky a potvrdil tak uložení pokuty ve výši 800 000 korun za porušení zákona o...

22. září 2021 / ÚOHS si připomněl 30 let své existence na slavnostní konferenci Úřad pro ochranu hospodářské soutěže dnes oslavil 30 let své existence slavnostní konferencí, která se uskutečnila v Lichtenštejnském paláci v Praze. Přání k „narozeninám“ Úřadu...

16. září 2021 / Zvažujete kariéru ve veřejné správě? Přijďte se podívat na Den otevřených dveří ÚOHS Úřad pro ochranu hospodářské soutěže pořádá 6. října 2021 ve svém sídle na třídě Kpt. Jaroše 7 v Brně historicky první Den otevřených dveří pro zájemce o práci v oblasti dozoru...

Chcete-li dostávat aktuality mailem, zanechte nám prosím svou adresu a vyberte oblast.

Email:
Oznámení o připravovaném spojení soutěžitelů
Významná tržní síla
Hospodářská soutěž
Veřejné zakázky
Veřejná podpora
cs | en
+420 542 167 111 · posta@uohs.cz