Osvěta a transparentnost veřejných zadavatelů

UPOZORNĚNÍ: Níže uvedené odkazy jsou zpracovány v rámci projektu Osvěta a transparentnost veřejných zadavatelů financovaného z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu, který byl realizován v letech 2011 - 2014. Aktuální informace o jednotlivých institutech jsou dostupné ve sbírce rozhodnutí a soudním přezkumu rozhodnutí ÚOHS.

 

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže se v rámci projektu Osvěta a transparentnost veřejných zadavatelů financovaného z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu zaměřil na zvyšování povědomí zaměstnanců veřejné správy v oblasti zadávání veřejných zakázek a bid riggingu, tj. problematiky zakázaných kartelových dohod uzavíraných mezi účastníky zadávacích řízení v úmyslu ovlivnit výsledek zadávacího řízení. Během čtyř let proškolili experti Úřadu téměř tři tisíce zaměstnanců veřejných zadavatelů po celé České republice.

 

Projekt Osvěta a transparentnost veřejných zadavatelů je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu

Název projektu: Osvěta a transparentnost veřejných zadavatelů

Název projektu anglicky: Education and transparency of public procurement agencies

Registrační číslo projektu: CZ 1.04/4.1.00/62.00001

Název operačního programu: OP Lidské zdroje a zaměstnanost

Období realizace projektu: 20112014

 

 

 

cs | en
+420 542 167 111 · posta@uohs.cz