Aktuality z veřejných zakázek

6. listopadu 2007 / Předseda ÚOHS potvrdil pětimilionovou pokutu Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Martin Pecina potvrdil 5. listopadu 2007 uložení dosud nejvyšší pokuty v oblasti veřejných zakázek. Pětimilionovou sankci bude muset do dvou měsíců zaplatit státní podnik v likvidaci Moravské naftové doly.

31. října 2007 / Druhá pokuta pro společnost VÍTKOVICE ARÉNA Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) uložil svým prvostupňovým nepravomocným rozhodnutím ze dne 22. října 2007 pokutu 300 tisíc korun akciové společnosti VÍTKOVICE ARÉNA. Důvodem je chybný postup při zadávání veřejné zakázky týkající se výstavby sport baru pro multifunkční halu v Ostravě-Vítkovicích

2. října 2007 / Tisková konference: VZ výstavba multifunkční haly v Karlových Varech 2.října 2007 ve 14.00 hodin se uskuteční v Brně v sídle ÚOHS na tř. Kpt. Jaroše 7 tiskový brífink s předsedou ÚOHS Martinem Pecinou. Tematem je vydání prvostupňového rozhodnutí ve věci veřejné zakázky na výstavní, sportovně kulturní a kongresové centrum v Karlových

2. října 2007 / Půlmilionová pokuta za neprůhledné losování Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) svým prvostupňovým nepravomocným rozhodnutím ze dne 26. září 2007 uložil půlmilionovou pokutu statutárnímu městu Karlovy Vary. Důvodem jsou závažná pochybení při zadávání veřejné zakázky na „Výstavní, sportovně kulturní a kongresové...

1. října 2007 / VZP porušila zákon, ale pokutu již nelze uložit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže opětovně konstatoval porušení pravidel při zadávání veřejných zakázek ze strany Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). Pochybení se týkají projektu tzv. internetové zdravotní knížky.

27. září 2007 / Konference o veřejných zakázkách Již od roku 1995 působí Úřad pro ochranu hospodářské soutěže v České republice jako orgán dohledu nad zadáváním veřejných zakázek. Svoje zkušenosti budou jeho pracovníci prezentovat koncem listopadu (27. a 28.) na mezinárodní konferenci, která se bude konat v Rotundě pavilonu A brněnského výstaviště.

25. září 2007 / Další sankce pro MPSV Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) uložil ve svém prvostupňovém nepravomocném rozhodnutí pokutu 100 tisíc korun Ministerstvu práce a sociálních věcí (MPSV).

18. září 2007 / Ministerstvo vnitra postupovalo v souladu se zákonem Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Martin Pecina zamítl rozklad společnosti LAVET, s. r. o. ve věci postupu Ministerstva vnitra při zadávání veřejné zakázky na 101 souprav mobilních laserových měřičů rychlosti.

Chcete-li dostávat aktuality mailem, zanechte nám prosím svou adresu.

Email:
Aktuality z hospodářské soutěže
Aktuality z veřejných zakázek
Aktuality z veřejné podpory
Oznámení o připravovaném spojení soutěžitelů
Aktuality z významné tržní síly
Tiskové zprávy z oblasti hospodářské soutěže
Tiskové zprávy z oblasti veřejných zakázek
Tiskové zprávy z oblasti veřejné podpory
cs | en
+420 542 167 111 · posta@uohs.cz