Tiskové zprávy z oblasti veřejných zakázek

31. srpna 2006 / Český rozhlas pochybil, když změnil zadávací podmínky Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Martin Pecina svým rozhodnutím z konce dubna 2006 uložil Českému rozhlasu zrušit zadávací řízení na poskytování služeb mobilního operátora.

31. srpna 2006 / Napoleonská expozice bez výběrového řízení Úřad pro ochranu hospodářské soutěže uložil městu Slavkov u Brna a místnímu historickému muzeu pokuty ve shodné výši 15 tisíc korun za porušení zákona o veřejných zakázkách. Pochybení se týkají realizace Napoleonské expozice v loňském roce na místním zámku

31. srpna 2006 / Fakultní nemocnice v Motole nepochybila Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Martin Pecina svým druhostupňovým rozhodnutím potvrdil, že zadavatel Fakultní nemocnice v Motole neporušil zákon při zadávání veřejné zakázky na „FN v Motole – řešení havarijní situace v dětské části – 1. fáze“.

31. srpna 2006 / Patria se svým podáním neuspěla Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zastavil správní řízení vedené s ministerstvem obrany ohledně zakázky na přezbrojení armády ČR obrněnými transportéry.

31. srpna 2006 / Předseda Pecina ve věci Lesů ČR potvrdil předchozí verdikt ÚOHS Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Martin Pecina potvrdil svými čtyřmi rozhodnutími ze dne 13. dubna 2006 předchozí závěry prvostupňových řízení ve věci Lesů ČR a jejich postupu při výběru dodavatelů na zajištění lesnických činností.

31. srpna 2006 / Pokuta Zlínu 200 tisíc potvrzena Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Martin Pecina svým druhostupňovým rozhodnutím ze dne 22. března 2006 potvrdil uložení dvousettisícové pokuty Statutárnímu městu Zlín

31. srpna 2006 / Brněnské zakázky v rozporu se zákonem Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) vydal v minulých dnech několik rozhodnutí, kterými konstatoval porušení zákona o veřejných zakázkách zadaných v Brně.

31. srpna 2006 / Tendr na tramvaje pro Olomouc proběhl v pořádku Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Martin Pecina svým druhostupňovým rozhodnutím ze dne 22. března 2006 zamítl rozklad společnosti ŠKODA TRANSPORTATION ve věci veřejné zakázky na dodávku tří nízkopodlažních tramvají pro Statutární město Olomouc.

31. srpna 2006 / Právní zástupce AUTOSTRADE rozhodnutí odmítl převzít Obě druhostupňová rozhodnutí předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Martina Peciny týkající se mýtného, která byla vydána dne 14.3.2006, již nabyla právní moci

31. srpna 2006 / Předseda rozklady ve věci mýtného zamítl Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Martin Pecina věcně potvrdil závěr předchozích rozhodnutí Úřadu ve věci mýtného

cs | en
+420 542 167 111 · posta@uohs.cz