Metodický den přilákal více než 600 zájemců o veřejné zadávání

18. 3. 2021
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže dnes pořádal svůj první metodický den v oblasti veřejného zadávání. Online akce, na níž přednášeli experti z Úřadu a zástupce Ministerstva pro místní rozvoj, přilákala více než 600 sledujících.

Metodický den byl zaměřen na téma vymezení předmětu veřejné zakázky, a to i při zohlednění nově stanovené základní zásady v § 6 odst. 4 ZZVZ a požadavků na kvalifikovanost dodavatelů.

Účastníky přivítala místopředsedkyně Eva Kubišová a poté uvedl základní informace a organizační pokyny ředitel Odboru veřejných zakázek I Michal Kobza. Ústředním bodem dopoledního programu byla prezentace sestavená odborníky z Úřadu, po níž následovala přednáška Pavla Hermana z Ministerstva pro místní rozvoj.

Odpolední část sestávala z odpovědí na dotazy, které účastníci v předstihu zasílali na Úřad. Svá stanoviska k jednotlivým otázkám  poskytovali ředitelé odborů ÚOHS - Markéta Dlouhá, Mojmír Florian, Michal Kobza, Iveta Pospíšiliková, Petr Védoda, Ministerstvo pro místní rozhvoj zastupoval Pavel Herman.

Prezentace, odpovědi na položené dotazy a další výstupy z metodického dne budou v dohledné době zveřejněny na internetových stránkách Úřadu.

 Metodický den

Tiskové oddělení ÚOHS

21/042

 

27. července 2021 / ÚOHS hledá specialisty veřejných zakázek Úřad pro ochranu hospodářské soutěže doplňuje tým specialistů pro oblast dozoru nad veřejným zadáváním a plánuje obsadit více pracovních míst s tímto zaměřením. Termín nástupu...

23. července 2021 / O programu čtvrtého metodického dne ÚOHS z oblasti veřejného zadávání rozhodnou účastníci Program čtvrtého metodického dne sestaví Úřad pro ochranu hospodářské soutěže „na přání“ jeho účastníků. Zájemci mají možnost posílat své dotazy a náměty do 31. 8. 2021 na...

2. července 2021 / Vize a výzvy v dozoru nad veřejným zadáváním Při příležitosti třicátého výročí fungování Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže přinášíme sérii textů, v nichž shrnujeme priority a vize v jednotlivých oblastech působnosti

Chcete-li dostávat aktuality mailem, zanechte nám prosím svou adresu a vyberte oblast.

Email:
Oznámení o připravovaném spojení soutěžitelů
Významná tržní síla
Hospodářská soutěž
Veřejné zakázky
Veřejná podpora
cs | en
+420 542 167 111 · posta@uohs.cz